Hakkımızda

Hoşgeldiniz, Afiyet Olsun

HAKKIMIZDA

Adanalı İsmail Gültekin Usta olarak en kaliteli ve lezzetli yemekleri sizlere sunmak için çıktığımız yolda 26 yıllık tecrübe ile hizmetinizdeyiz. Güleryüzlü hizmet anlayışımız, alanında uzman özel eğitimli profesyonel kadromuz ağzınıza layık yemek çeşitlerimiz ile sizleri de enfes yemeklerimizi tatmaya bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Adanalı İsmail Gültekin Usta olarak Misyonumuz; Müşterilerimizin en kaliteli, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yemekleri tüketmelerini sağlayarak Türkiye’nin aranan lezzeti konumuna gelmektir.

VİZYONUMUZ

Adanalı İsmail Usta olarak Vizyonumuz; Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde, yaratıcı çözümler sunarak kalite ve lezzetlerimizi muhafaza ederek müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

HİJYEN POLİTİKAMIZ

Adanalı İsmail Gültekin Usta olarak; Halk sağlığının ve güvenliğinin en üst seviyede korunmasını sağlamaktan yola çıkarak müşterilerimize en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmayı hedeflemekteyiz.Şeffaflık politikamız gereği bütün müşterilerimiz mutfağımızı ve lokantamızın bütün bölümlerini gönül rahatlığıyla gezip denetim yapabilmekte ve yediği yemeklerin menşei ve bilgilerini tarafımızdan kolaylıkla temin edebilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Adanalı İsmail Usta olarak; Üretimimizin tüm aşamalarında hijyenik ve lezzetli yemekler üretmeyi, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuatlara uyarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, yemek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçerek sürekli geliştirmeyi, çalışanların kişisel yeteneklerini geliştirmek, onlardan en etkin biçimde yararlanmak amacı ile, sürekli eğitimden geçmelerini sağlamayı, kalite politikası olarak benimsemekteyiz.Sizden aldığımız geri dönüşleri önemsiyor kalite politikamızın ana unsurlarından birisi olarak uygulamalarımız ve kalite politikalarımızda etkin olarak kullanmayı kendimize temel ilke olarak edinmiş bulunmaktayız.